FuriaPolska.pl

furiapolska.pl

Serwer ArkSurvival
z najnowszą mapą Fjodur

Eksploruj zimny i wrogi archipelag inspirowany nordyckim stylem na najnowszej oficjalnej mapie społeczności ARK, zawierającej cztery nowe stworzenia do zebrania! Fjordur zawiera ponad 140 kilometrów kwadratowych nowych biomów, nowe wyzwania i satysfakcjonujące odkrycia!

Wpadnij do nas czekamy na Ciebie!

Najnowsza mapa Fjodur

Fjordur to druga mapa społeczności wydana z zupełnie nowymi stworzeniami, a druga zawiera inne stworzenie wybrane przez społeczność ARK. Uwolnij czołgową furię z siodła swojego Andrewsarchusa, eksploruj z Fjordhawkiem, najnowszym towarzyszem na ramię ARK, przemierzaj lodowy krajobraz w towarzystwie mroźnego Fenrira lub wysysaj energię życiową wrogów i wrogów za pomocą Desmodusa!

Fjordur obejmuje:

Nowe stworzenie: Andrewsarchus! Ta biczowata szabrownik jest wytrzymała w środku bitwy, dzięki siodle skalującemu się z pancerzem i zadawanymi obrażeniami. Zamontuj siodło wyposażone w minigun do tej wytrzymałej bestii i trzymaj się mocno!
Nowe stworzenie: Desmodus! Ta niesamowita istota jest obdarzona zdolnościami lokalizowania echa, wysysania krwi i zatrzaskiwania się na ścianach, a także unikalnym eliksirem krwi, który pomoże ci zniewolić najbardziej uparte stworzenia
Nowe stworzenie: Fjordhawk! Zabawny i inteligentny ptasi towarzysz, na polecenie właściciela, a nawet odbierze twoje rzeczy, jeśli spotkasz nieszczęście
Nowe stworzenie: Fenrir! Legendy mówią, że tego zimowego wilka można zdobyć tylko poprzez podbicie bestii w jej zamarzniętym królestwie. Po opanowaniu Fenrira pomoże ci swoimi lodowymi umiejętnościami, kontrolą tłumu i spowolnieniami.
Tylko ci, którzy przeżyli, są na tyle godni, by przejść ostateczną próbę i pokonać potężnego Fenrira, są w stanie władać przesyconym błyskawicą młotem Mjolnir. Ta pierwsza w swoim rodzaju skórka zawiera dodatkowe umiejętności godne samego Thora! Po wyposażeniu Ocalali mogą wykorzystać boskie moce tej broni, aby z szokującą łatwością niszczyć wrogów, wykorzystując żywiołową moc błyskawicy!
Użyj starożytnej mocy run, aby przywołać światowych bossów, Hati i Skoll, a także Steinbearna i Baelura. Pokonaj te potężne archetypy, aby przejść do starcia z szanowanymi dawnymi bossami przed ostateczną bitwą z potężnym Fenrirem.
Mapa lodowatego splendoru z czterema wyspami: Vardiland, Vannaland, Bolbjord i Balheimr, zapraszająca do odkrywania zimnych, pięknych lasów, zapierających dech w piersiach krajobrazów i mistycznych krain Jotunheim, Vanaheim i Asgard.
Ponad 25 niebezpiecznych jaskiń położonych na 140 kilometrach kwadratowych Fjorduru czeka na zwiedzenie.
Spotkaj i oswajaj różnorodne stworzenia ARK ze wszystkich DLC

Mody na serwerze 

Super Structures

Awesome SpyGlass!

MX-E Shopsystem