Regulamin sieci FuriaPolska

Regulamin

  1. » Postanowienia ogólne:
  2. » To, że nie znasz regulaminu nie zwalnia cię z jego przestrzegania! Każdy kto dołącza na serwer akceptuje poniższe zasady i zobowiązuje się ich przestrzegać.

Nieprzestrzeganie zasad może się wiązać z dowolną karą zastosowaną przez uprawnionego członka administracji a więc również utratą możliwości gry na serwerze.

Zakupiona ranga nie zwalnia cię z przestrzegania poniższych zasad ani w żaden sposób nie chroni przed karą. Jeśli łamiesz regulamin to jesteś świadom możliwości

utracenia prawa do gry na serwerze a co za tym idzie, utracenia zakupionej rangi.

 

1. » Na serwerze obowiązuje zakaz:

 

1.1 Korzystania z wulgarnego, obscenicznego słownictwa
1.2 Floodu (powtarzania tego samego znaku/ciągu znaków wielokrotnie lub pisania bezsensownych wiadomości) oraz spamowania (powtarzania tej samej lub bardzo podobnej wiadomości kilkukrotnie na otwartym czacie) jak również nadmiernego używania caps-locka oraz shift
1.3 Gróźb w stosunku do innych graczy, namawiania ich do samobójstwa, działania na szkodę ich psychiki czy wyraźnego ich prowokowania
1.4 Notorycznego kaleczenia języka polskiego na czacie, szczególnie jeśli działanie jest zamierzone,
1.5 Natarczywego proszenia (żebrania) o jakiekolwiek dobra materialne lub niematerialne, w tym o dołączenie działki
1.6 Poruszania tematów wulgarnych, religijnych, erotycznych, rasistowskich oraz szerzenia nienawiści, poniżania czy szydzenia z graczy
1.7 Reklamowania innych serwerów poprzez wysyłanie ich adresów IP (nie dotyczy to tylko Minecrafta, lecz także linków do innych serwerów Discord czy TS3, stron www itp.)
1.8 Korzystania z nicków które w jawny sposób nawołują do nienawiści, bądź zniewagi drugiego człowieka, a także ników przypominających nicki innych graczy serwera (podszywanie się pod innych graczy/w tym administratorów).
1.9 Upubliczniania danych osobowych lub identyfikacyjnych (w tym social-media, numery telefonów, adresy zamieszkania itp.) innych graczy bez ich uprzedniej zgody
1.10 Oszukiwania i celowego wprowadzania w błąd (szczególnie podczas wymiany), zabijania działce
1.11 Sprzedaży oraz wymiany, jakichkolwiek dóbr serwerowych, za realną gotówkę lub dobra materialne/niematerialne spoza serwera.
1.12 Posiadanie cheatów, botów, skryptów, lub programów znacznie ułatwiających rozgrywkę i dających znaczną przewagę nad innym innym graczem.
1.13 Zakaz blokowanie dostępu do pośmiertnej skrzynki graczy

 

Uwaga! Zwróć uwagę na słowo posiadania. Nie musisz korzystać z cheatów aby zostać zbanowanym. Jeśli podczas sprawdzania na twoim komputerze znajdziemy cheaty traktujemy to tak, jakbyś z nich korzystał.


1.14 Wykorzystywania błędów serwerowych, bugów oraz glitchy.
1.15 Korzystania z mechanizmów, które spowalniają działanie serwera.
1.16 Tworzenia budowli i dzieł, które w jawny bądź bezpośredni sposób nawołują do nienawiści w stosunku do drugiego człowieka – czy to naszego gracza czy kogokolwiek innego, oraz budowli nawołujących do nienawiści w stosunku do innych grup etnicznych/wyznaniowych jak również budowli nacechowanych seksualnie.
1.17 Korzystania z multikont w celu uzyskania profilu bądź ucieczki od kary.
1.18 Nadużywania komend /skin w celu zmniejszenia wydajności gry innych graczy, czy wyśmiania ich w jakiejkolwiek formie.
1.19 Jakiegokolwiek niszczenia lub uszkadzania (griefu) działek graczy, czy też terenów zabezpieczonych przez administrację oraz terenu w ich pobliżu.
1.20 Ogólnego bycia frajerem… Mamy naszą małą, kozacką społeczność i jak chcesz ją zniszczyć to szykuj się na karę.
1.21 W godzinach 22:00-5:00 dzieci powinny już spać więc na czacie panuje większa swoboda i administracja przymknie oko na to co się dzieje na czacie
ale trochę rigczu ludzie… Jeśli za bardzo będziecie odwalać to i tak czeka was mute.

1.22 Zakaz udostępniania danych osobowych oraz poufnych informacji innych osób.
1.23 Zakaz udostępniania jakichkolwiek adresów IP.
1.24 Twój nick nie może zawierać treści wulgarnych, obraźliwych, erotycznych oraz rasistowskich itp.
1.25 Nazwa przedmiotu z którego korzystasz nie może zawierać treści wulgarnych, obraźliwych, erotycznych oraz rasistowskich itp.
1.26 Sprzedawanie konta, przedmiotów, wirtualnych pieniędzy oraz innych rzeczy z serwera za prawdziwą walutę jest zabronione (chodzi o waluty np. EURO, PLN, USD oraz kryptowaluty np. BITCOIN, DOGECOIN, ETHEREUM).
1.27 Zakaz spamowania oraz wysyłania niechcianych wiadomości (na czacie, msg, etc).
1.28 Zakaz promowania zachowań faszystowskich, erotycznych oraz rasistowskich.


2 » Na serwerze obowiązuje nakaz:

 

2.1 Stosowania się do poleceń osób z administracji.
2.2 Wejścia na serwerowy discord w celu sprawdzania. Jeśli uprawniona osoba z administracji prosi cię o wejście na discord to masz 10 min na zrobienie tego.
2.3 Zgłoszenia błędów występujących na serwerze. Luk w ekonomii bądź pluginach.
2.4 Zgłaszania osób cheatujących, griefujących oraz łamiących regulamin w jakikolwiek inny sposób.
W przypadku braku zastosowania się do 2.3 oraz 2.4, brak takiego zgłoszenia czy bierne ,,przyglądanie się” będą traktowane na równi  zastosowaniem nadużyć

 

3 »  Każdy gracz ma prawo do:

 

3.1 Bezproblemowego kontaktu z administracją/właścicielami poprzez /helpop czy serwerowy discord (bilety).
3.2 Dostępu do informacji z jakiego powodu jest sprawdzany.
3.3 Dostępu do informacji z jakiego powodu został ukarany.
3.4 Możliwości starania się o skrócenie/anulowanie postawionej mu kary u innego członka administracji.
W godzinach 22:00-5:00 dzieci powinny już spać więc na czacie panuje większa swoboda i administracja przymknie oko na to co się dzieje na czacie
ale trochę rigczu ludzie… Jeśli za bardzo będziecie odwalać to i tak czeka was mute

 

AKTUALIZACJA 19.04.2023